GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tureen 9939690

nr 993 9690

TUREEN

Blåvitt kompaniporslin, around 1800, length: 18 cm, wear, damages, nagg.

Blåvitt kompaniporslin, omkring 1800, längd: 18 cm

Condition: slitage, skador, nagg

600

SEK 400

Monday November 9 2015
at 18:24:43

6/11 22:57:07 1      Vinnande bud